Hakkımızda

2011 yılında Ankara’da kurulan LT GRUP MÜHENDİSLİK ENERJİ ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. her biri deneyimli ve kendi alanında uzman çalışanları, profesyonel yöneticileriyle birlikte, müşterilerinin her türlü ENERJİ VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE mühendislik çalışmalarını başarı ile yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ENERJİ alanındaki mühendislik çalışmalarını en verimli şekilde planlayarak sektöre yön vermeyi hedeflemektedir. İşverenlerinin verdiği sorumlulukla işi, en kısa ve doğru şekilde teslim eder.

Başarılı bir organizasyonun ilk adımı mühendislik ile başlar.

Uzmanlık gerektiren bir konu olan mühendislik hizmetini eksiksiz ve hızlı vermek amacıyla sektörel eğitimlere katılımı desteklemekte ve şirket içi eğitimler düzenleyip personel bilgi ve beceri seviyesini en üst düzeyde tutmaktadır. Kendimize olan Bu anlayış ve iş prensiplerimize sıkı sıkıya bağlı kalmamız bugünlere gelişimizdeki en önemli unsurlardır.

Geleceğe umutla bakan şirketimiz, uygarlığın yolu enerjiden geçer düşüncesiyle gün geçtikçe gelişmekte ve sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz Trafo Merkezleri, Enerji İletim Hatlar, Enerji Santralleri, Üst Yapı ve Çelik yapıların Mühendisliği alanında hizmet vermektedir.